آشنايي با تور هاي لحظه آخري

آشنايي با تور هاي لحظه آخري

<-PostTitle->

1. شهر بازي اكتورلوناپارك (Aktur Lunapark)
اكتور لوناپارك يكي از مهيج ترين و پر طرفدار ترين شهربازي هاي آنتاليا مي باشد. اين شهربازي در ساحل كنيآلتي، قرار دارد . اين شهربازي در سال 1997 ميلادي، در روبروي مركز خريد ميگروس كه يكي از مهم ترين مراكز خريد آنتاليا مي باشد، افتتاح شده است و هر سال در حال بروز شدن و اضافه كردن وسايل بازي جديد مي باشد. شهر بازي اكتورلونا پارك داراي يك سينماي 5 بعدي است كه وقتي بر صندلي هاي اين سينما مي نشينيد انگار سوار يك قطار شده ايد و به بازديد از مقبره و بناهاي باستاني مصر مي رويد. از وسايل بازي كه در شهربازي اكتور لوناپارك وجود دارد مي توان به چرخ و فلك غول آسا، اختاپوس، ماشين سواري، ترامپولين، قلعه فنري، گوندولا سواري و انواع بازي هاي مهيج براي كودكان و يا حتي بزرگسالان اشاره كرد. به همين خاطر به گردشگران تورهاي آنتاليا پيشنهاد مي شود حتما در زمان سفر خود از اين شهر بازي مهيج بازديد به عمل آورند.
 
 
2. شهر بازي كاردونياسي آنتاليا (Antalya Kar Dünyası)
شهر بازي كاردونياسي يكي ديگر از پر طرفدارترين شهربازي هاي آنتاليا به شمار مي آيد. گردشگران تورآنتاليا بايد توجه داشته باشند كه اين شهر بازي در واقع يك شهربازي برفي مي باشد. در اين شهربازي همه چيز از برف ساخته شده است. خانه هاي برفي، وسايل بازي و سرسره ها همه از جنس برف و يخ هستند. لازم به ذكر است كه كودكان به تنهايي حق ورود و بازي در برف ها را ندارند و حداقل يك بزرگ سال بايد همراهشان باشد. براي رفتن به اين شهربازي بايد لباس گرم و كلاه به همراه داشته باشيد. از اسباب بازي هاي اين شهربازي مي توان به سرسره هاي پر شيب برفي، سرسره هاي با تيوپ، خانه هاي عروسكي كوچك، مجسمه هاي برفي و آكواريوم يخي اشاره كرد.

 


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ،

ادامه مطلب

تاريخ : ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۸:۳۹ | نویسنده : فاطمه فتحي |

<-PostTitle->

اگر در سفر به مشهد قصد داريد از شلوغي شهر دور شده و به مكاني سرسبز و آرامش بخش برويد، دره هفت حوض مي تواند يكي از انتخاب هاي مناسب باشد. دره هفت حوض در واقع آرام ترين مكاني در مشهد است كه مي توان زمان هاي دلنشيني را در آن سپري كرد قيمت تور مشهد .
دره هفت حوض در كوه خلج قرار دارد. كوه خلج در قسمت جنوب شرقي مشهد قرار داشته و بطور تقريبي 7 كيلومتر تا شهر فاصله دارد. گردشگران تور مشهد جهت بازديد از دره هفت حوض مي بايست با استفاده از وسايل نقليه تا انتهاي مسير مشخص شده (انتهاي شهرك سيدي) رفته و سپس باقي مسير را به صورت پياده طي كنند. لازم به ذكر است مسيري كه به صورت پياده مي بايست طي كرد و تا حدودي شبيه به كوهنوردي است 2 كيلومتر مي باشد تور مشهد با هواپيما .
 
 
اما پس از طي كردن مسير پياده روي، به يكي از نقاط سرسبز و آرام مشهد مي رسيم. در اين قسمت رودخانه اي جاري است كه از دامنه هاي بينالود سرچشمه گرفته. اين رودخانه در مسير خود به دره هفت حوض مي رسد بخاطر فرسايش ها و پديده هاي طبيعي، با هفت حوض روبرو مي شود كه برخي از آن ها كوچك و برخي از آنها بزرگ هستند. رودخانه پس از طي كردن اين هفت حوض، به حوضي بزرگتر رسيده و مسير خود را ادامه مي دهد  تور ارزان مشهد با هواپيما .

امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ،

ادامه مطلب

تاريخ : ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۲:۴۴:۵۳ | نویسنده : فاطمه فتحي |

<-PostTitle->

قشم يكي از بزرگترين جزاير توريستي ايران در خليج فارس است كه در استان هرمزگان و قلب تنگه هرمز واقع شده است. جاهاي ديدني قشم به آن لقب شهر عجايب هفتگانه ايران را داده است.

قشم يكي از بزرگترين جزاير توريستي ايران در خليج فارس است كه در استان هرمزگان و قلب تنگه هرمز واقع شده است. جاهاي ديدني قشم به آن لقب شهر عجايب هفتگانه ايران را داده است. اين منطقه با دارا بودن آثار تايخي، طبيعي و گردشگري جذاب به يكي از مناطق توريستي ايران تبديل شده، كه همه ساله گردشگران ايراني و خارجي زيادي از آن ديدن مي كنند. براي بازديد از جاهاي ديدني قشم توصيه مي كنيم، كه به دليل آب و هواي گرم و شرجي در اين منطقه در فصول پاييز و زمستان به اين جزيره سفر كنيد. اگر تا به حال به اين جزيره سفر نكرده ايد و با جاذبه هاي گردشگري اين منطقه آشنايي نداريد، خواندن اين مطلب رابه شما توصيه مي كنيم.

Image result for ‫قشم‬‎

 

جزيره هنگام

اين جزيره دو كيلومتر از قشم فاصله دارد و در جنوب شرقي جزيره واقع شده است. اين جزيره حدودا 34 كيلومتر مربع مساحت دارد و بر روي نقشه به صورت يك مخروط ناقص مي باشد. در اين جزيره هم شاهد سال شني و هم ساحل صخره اي هستيم. در بخش هايي از ساحل نيز به دليل وجود نوعي كاني در ماسه ها، درخشان به نظر مي رسند. با ورود به جزيره هنگام به يكي از جاهاي ديدني تور قشم از تهران پا گذاشته ايد كه با فرارسيدن شب به دليل وجود فيتوپلانكتون ها دريايي كه از نور نور ساطع مي كنند، ساحل را نوراني و به رنگ آبي درخشان خواهيد ديد. جالب است بدانيد كه براي اولين بار مزرعه پرورش كروكوديل در ايران به نام پارك كروكوديل قشم (نوپك) در اين جزيره ساخته شده است. در اين جزيره سه روستا به نام هاي هنگام قديم، هنگام جديد (ماشي) و هنگام غيل وجود دارد كه در آن ها اثري از جاده و ماشين به چشم نمي خورد. گهگاهي مي توانيد در ساحل اين منطقه دلفين هاي در حال شنا را مشاهده كنيد كه جزء حيات وحش فوق العاده اين منطقه به شمار مي رود قيمت تور قشم .

بندر لافت

يكي ديگر از جاهاي ديدني قشم بندر لافت مي باشد، كه در شمال غربي قشم واقع شده است. اين منطقه در گذشته مركز جزيره بوده. بادگيرهاي بلند و كوچه پس كوچه هاي باريك، لنج و قايق ها، نخلستان و خانه هايي كه در دل اين منظره ها واقع شده، از شاخص هاي بندر لافت مي باشد. يكي از جاذبه هايموجود در بندر لافت چاه هاي لافت مي باشد كه در سنگ سيست كوه و در مكاني گود حفر شده اند و به مثابه آرتزين عمل مي كنند. در اين بندر تاريخي و در نزديكي قلعه نادري حلقه هاي چاه فراواني كه حدود 60 حلقه مي باشد، وجود دارد. جالب است بدانيد كه بوميان اين منطقه اعتقاد دارند كه تعداد اين چاه ها با تعداد ايام سال كبيسه 366 حلقه مي باشد. در اين چاه ها به دليل وجود لايه هاي گچي در كف چاه، آب براي مدتي نسبتا سالم  خنك در آن ها مي ماند. به همين منظور در گذشته، هر روز از سال يكي از آن ها را باز مي كردند و از آن بهره مند مي شدند تورقشم .

 

Image result for ‫قشم‬‎

ادامه اين پست رو مي تونين از سابيت لحظه آخر يا پست هاي بعدي بلاگ دنبال كنيد.


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ،

ادامه مطلب

تاريخ : ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۵:۱۱ | نویسنده : فاطمه فتحي |

<-PostTitle->

قيمت تور آنتاليا

آتاتورك يكي از شخصيت هاي بسيار معروف و محبوب تركيه اي مي باشد كه بسياري از گردشگران اين كشور تنها با هدف بازديد از آرامگاه اين شخص به تركيه سفر مي كنند، از اين رو در اين بخش از سايت لحظه آخر قصد داريم به معرفي اين جاذبه و بيان اطلاعاتي نظير آدرس آرامگاه آتاتورك بپردازيم چنانچه قصد سفر به تركيه و بازديد از اين آرامگاه را داريد در ادامه با لحظه آخر همراه باشيد تا علاوه بر اطلاع از آدرس آرامگاه آتاتورك، با اين جاذبه بيشتر آشنا شويد تور تركيه

 
 

 تور تركيه لحظه آخري

 

مصطفي كمال آتاتورك يكي از معروف ترين رهبر هاي سياسي كشور تركيه در دوران معاصر بوده است و اصلاحات بسياري در نظام سياسي و اجتماعي اين كشور انجام داد به همين جهت از محبوبيت و جايگاه بسيار ويژه اي در ميان مردم كشور تركيه برخوردار است، اين شخص محبوب در تاريخ 10 نوامبر سال 1938 ميلادي چشم از جهان فرو بست و پس از 6 سال از اين تاريخ ساخت مقبره وي آغاز شد. جالب است بدانيد كه ساخت مقبره آتاتورك حدود 9 سال به طول انجاميد و سرانجام در سال 1953 ميلادي به اتمام رسيده و امكان بازديد از آن براي عموم مردم فراهم شد تور تركيه ارزان

خوب است بدانيد كه آرامگاه آتاتورك در شهر آنكارا و در منطقه چانكايا واقع شده است و دسترسي به آدرس آرامگاه آتاتورك بسيار آسان است به همين جهت تمامي گردشگران تور آنكارا مي توانند به اين آرامگاه رفته و از آن ديدن كنند قيمت تور تركيه .


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ،

ادامه مطلب

تاريخ : ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۲:۴۱:۲۲ | نویسنده : فاطمه فتحي |

<-PostTitle->

شهر ريو دو ژانيرو يكي از مهم ترين شهرهاي برزيل است كه هرساله ميزبان سيل عظيم توريست هاي خارجي مي باشد. اين شهر ساحلي داراي سواحل معروفي است كه مورد توجه جهانيان قرار گرفته است. خاص ترين ساحل اين شهر كوپاكابانا نام دارد كه در فهرست زيباترين سواحل دنيا قرار گرفته است.


كوپاكابانا منطقه اي در قسمت جنوبي شهر ريو دو ژانيرو برزيل واقع شده است كه با نوار ساحلي 4 كيلومتري خود يكي از بهترين و معروف ترين تفريحگاه هاي پر طرفدار دنيا به شمار مي رود كه سالانه گردشگران زيادي همراه با تور برزيل به اين ساحل زيبا مي آيند و از تمامي امكانات آن لذت تمام را مي برند در فصل هاي گرم شاهد جمعيت زيادي در اين ساحل خواهيد بود كه زير آفتاب دلپذير آن تمامي تعطيلات خود را مي گذرانند.
بايد بدانيد كه اين منطقه در ابتدا ساكوپناپا نام داشت تا اين كه در اواسط قرن 18 پس از ساخت كليساي ويرجن دو كوپاكابانا (قديس حامي بوليوي ) نامش به كوپاكابانا تغيير يافت.
ساحل كوپاكابانا از خيابان پرنسس ايزابل و تا پوستر سيز ( برج ديده باني غريق نجات ) ادامه دارد. در دو طرف كوپاكابانا سواحل آرپوادور و ايپانما نيز قرار دارد.

 

تور لحظه آخري كيش

 

تور كيش ارزان

 

تور كيش ارزان دقيقه 90


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ،

ادامه مطلب

تاريخ : ۵ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۲:۵۵:۱۰ | نویسنده : فاطمه فتحي |
سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ /  گیربکس اتوماتیک خرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفونخرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خرید آبنما خانگی /  قیمت آجر / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت